MENU

  Grelowska Barbara

  INFORMACJE


  KONKURS "LWIĄTKO"

  Tegoroczny konkurs fizyczny polsko - ukraiński " Lwiątko" odbędzie się 25 marca 2013. Zapraszam chętnych na zajęcia w celu przygotowania się do konkursu. Termin zgłoszenia do konkursu mija 28 lutego. Zadania z lat ubiegłych znajdują się na stronie http://lwiatko.org

          "PHYSICS MASTERCLASSES"

  W Instytucie Fizyki UŚ organizowane są warsztaty i wideokonferencja Masterclasses wprowadzających uczniów szkół ponadgimnazjalnych w fizykę cząstek elementarnych. Na podstronie dokładniejsze informacje.

   


  KONKURS "Z ENERGETYKĄ W PRZYSZŁOŚĆ"

  Zapraszam do kolejnej edycji konkursu. Aktualny regulamin na odpowiedniej podstronie.

   

  WYKŁADY W INSTYTUCIE FIZYKI UŚ

  W bieżącym roku szkolnym 2012/2013, jak co roku, klasy drugie liceum wezmą udział w kolejnych XXVIII Osobliwościach Świata Fizyki czyli pokazach doświadczeń połączonych z wykładami, wyjaśnieniem prezentowanych zjawisk. Jedziemy 17.09.12 na godzinę 14.30. Tematy można znależć na stronie PDF ( Pracowni Dydaktyki Fizyki  UŚ -  dydaktykafizyki.us.edu.pl ).

   

   

  ZAJĘCIA DODATKOWE Z FIZYKI

  Zapraszam wszystkich chętnych do rozwijania swoich zainteresowań, umiejętności i wiadomości, w dziedzinie fizyki oczywiście. Zapraszam też osoby, które pragną uzupełnić swoje niepełne wiadomości z fizyki. Zajęcia będą się odbywać w poniedziałki o godzinie 7.40, wtorki o godzinie 14.15  w sali 207.

   

  FIZYKA SIĘ LICZY   - konkurs Instytutu Fizyki Uniwersytetu Śląskiego

  Zapraszam światłe umysły naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez IF UŚ. Regulamin zamieszczony jest na podstronie.
   

   

     KLUB DYSKUSYJNY FIZYKÓW

  Zajęcia będą się odbywać w każdy ostani czwartek miesiąca o godz. 15.00 w IF UŚL. Zapraszam do zapoznania się z programem na podstronie.

  Kontakt

  • II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. G. Morcinka w Rudzie Śląskiej
   sekretariat@lo2morcinekrudasl.pl

   Elektroniczna skrzynka podawcza – ePUAP: (Identyfikator w ePUAP)
   IILOMorcinek
  • 32 242 01 25,

  Morcinek w obiektywie